Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

czwartek, 2 stycznia 2014

Ulubieńcy z instagramu

Dziś przedstawiam Wam 5 moich ulubionych profili instagramowych. Jednocześnie zachęcam, abyście w komentarzach podzieli się swoimi faworytami :)

Tego Pana chyba nie trzeba przedstawiać. Świetny pomysł na zdjęcia, wykonanie idealne, piękne miejsca z całego świata i równie piękna kobieta (@yourleo). Czego tu nie lubić? ;)
zdjęcia pochodzą z profilu @muradosmann


Profil opanowany przez małego przeuroczego jeżyka Darcy. Każde zdjęcie to 100% samej słodyczy! Polecam je oglądać zwłaszcza, gdy człowiekiem targa wkurw. Nie sposób się przecież dalej irytować mając przed oczami coś tak nieskończenie uroczego, toż to lek na całe zło! :D
zdjęcia pochodzą z profilu @darcytheflyinghedgehog


Na profilu @blurredvision przeważają z kolei zdjęcia opuszczonych miejsc. Ciekawe kadry i, że tak powiem, surowość zdjęć nadają im niesamowitego klimatu.
zdjęcia pochodzą z profilu @blurredvision


U Chloe McLennan jest miejsce dla zmysłowego piękna (przeważnie) kobiecego ciała, ale i dla równie dobrych, jak u @blurredvision, fotografii zapomnianych miejsc. Czasem wkradają się również krajobrazy.
zdjęcia pochodzą z profilu @lovelydecay


Javier Perez, czyli instagramowy @cintascotch, prezentuje efekty swoich zabaw wyobraźnią. Wystarczy kilka kresek, aby ciastko przemieniło się w piracką przepaskę, a spinacz w... czołg ;)
zdjęcia pochodzą z profilu @cintascotch

_______________________________________________________________________________________
Jeżeli wpis Ci się podobał, polub mnie na Facebooku, by nie przegapić kolejnych! :)

3 komentarze:

  1. o jacie, zdjęcia darcytheflyinghedgehog mnie zachwycają! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sama bardzo lubię zdjęcie lovelydecay ;) Szczęśliwego nowego roku i zapraszam do mnie! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nieźle wyhaczyłas :) ! Ogromnie podobaja mi się zdjecia "z ręką" :) Ja widzialam to nam moimulubionym FP: "Mam Tobą serde wypełnione po brzegi" Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń