Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

piątek, 30 maja 2014

Projekty, które obudzą w Tobie dziecko (DIYnspiracje #13)

Dziś z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka mam dla Was 5 ciekawych projektów DIY, które obudzą i ucieszą waszego wewnętrznego dzieciaka. Pozostałe wpisy z cyklu piątkowe DIYnspiracje znajdziecie TU.
źródła zdjęć: 12, 3, 45

1. rajtki z pomponami - ogłaszam nowy trend! Przecież takie rajtki wyglądają prze-fantastycznie, idealne dla wszystkich dziwaków takich jak ja! Zastanawiam się tylko, jak te pompony (o właśnie, jak nie potraficie zrobić pompona, TUTAJ tutorial) przymocować - czy klej Magic da radę przykleić wełnę do nylonu?

2. papierowe diamenty - diamenty ponoć są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyny, ktoś wspominał, że nie mogą być papierowe? TU znajdziecie szablon, a jeśli nie możecie się połapać, jak to ogarnąć, to TUTAJ macie jeszcze instrukcję.

3. muffinkowe kolczyki -  słodycze, które nie tuczą, to lubimy! Tutorial TU.

4. różdżki - żeby czarować rzeczywistość, ewentualnie rzucać urok na buców, polecam. TUTAJ macie instrukcję.

5. misio-breloczki - bo o swoim wewnętrznym dzieciaczku nie można zapominać nigdy, misiak przy kluczu o tym przypomni dzień w dzień. Wykonać go łatwo, ale TU w razie czego macie szablon.

________________________

Podoba Ci się wpis? Polub mnie na Facebooku,  obserwuj na Bloglovin lub Twitterze!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz