Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

sobota, 1 czerwca 2013

irracjonalna lista życzeń na Dzień Dziecka

Taką listę absurdalnych życzeń ma chyba każdy z nas. To rzeczy, które zachwycają, ale niekoniecznie są nam do życia niezbędne, a często nawet by leżały i się kurzyły. Mimo to są tak piękne, że sobie je gdzieś kolekcjonujemy ich zdjęcia - w głowie czy na dysku... Ja taki folder fajnych pierdół mam od dawna, jednak do takiego wpisu zainspirował mnie wpis Mo (o ten). Oto malutki wycinek mojej listy.

a co znajduje się na Waszych listach? :)

7 komentarzy:

 1. Rower, chlebak i 'reflektor' Batmana - cuda <3

  OdpowiedzUsuń
 2. jaki zajebisty rower ;d u mnie nowy post ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystko wszystkim, ale tej pościeli to bym się bała :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale przecież w nocy jest ciemno, więc i tak nie widać :P

   Usuń
 4. A ja bym chciała konia na biegunach. widziałam takiego fajnego w antykach jak jechałam tramwajem,ale az się boje iśc zapytac o cenę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ej, ten budzik z niszczarką jest świetny :D. Gdzieś widziałam też budzik, który jeździ po całym pokoju i trzeba go złapać, żeby wyłączyć. Choć ja jestem zauroczona od lat w budziku, który był w serialu animowanym "Ach, ten Andy" - rękawica bokserska uderzała go w twarz, żeby się obudził ;). A ten kontrabas (czy wiolonczela?) skrywający w sobie książki - istne cudo <3 Piżamka też przeurocza :D.

  OdpowiedzUsuń