Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

niedziela, 20 stycznia 2013

Szatniarko, zainspiruj się książką! vol. 8

  O karnawale już co nieco pisałam, jednak było to dość ogólnikowe. A że karnawał wciąż trwa i trwał będzie jeszcze niemal 3 tygodnie, dziś skupię się na jednej konkretnej okazji. Frapujące pytanie na dziś brzmi: w co się tu przyodziać, gdy zostaniemy zaproszeni na... bal w Piekle? W końcu  sami przyznacie, taka okazja nie co dzień się nadarza ;)

   Na szczęście sytuacja nie jest dziewicza (jeśli w ogóle można tak powiedzieć o sytuacji :D), to już kiedyś było, każdy coś tam słyszał... Zatem czerpmy z "Mistrza i Małgorzaty", coby jakiego faux pas nie popełnić. No przecież nie chcemy się Szatanowi narazić, prawda? ;)
A jeśli już przy Szatanie jesteśmy, zdecydowanie NIE bierzemy z niego przykładu i NIE przychodzimy na takowy bal w koszuli nocnej i rozdeptanych kapciach... Zresztą w ogóle kapcie jakiekolwiek nie są wskazane. Przecież co wolno wojewodzie... i takie tam. Panowie mogą natomiast wziąć przykład z codziennego stroju Wolanda, czyli garnituru i szarego beretu, a panie mogą wzorować się na Małgorzacie, tylko kiecę jakąś trzeba jeszcze przywdziać. No i, oczywiście, element obowiązkowy - pudel!


1 - decobazaar.com | 2 - vices | 3 - restyle.pl | 4 - Zara | 5 - Vans | 6 - Willsoor

1 komentarz:

  1. ubrania z restyle są przeeeeboskie, ta sukienka bardzo się do mnie uśmiecha :(

    OdpowiedzUsuń