Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

poniedziałek, 21 października 2013

Przegląd internetów, czyli Ciocia M.Ortycja poleca (2)

Przegląd internetów to cykl poświęcony ciekawym, zabawnym czy w jakikolwiek inny sposób interesującym artykułom, wpisom, zdjęciom i tym podobnym. Jedne dotyczą pierdółek, inne spraw istotniejszych. W każdym jednak przypadku uznałam, że godne są polecenia i mam nadzieję, że przypadną do gustu i Wam. Poprzedni wpis z cyklu "Przegląd internetów" tutaj.
+ Kibel w kolorze tiffany blue, czyli rzecz o konsumpcji. Gdy mieć staje się podstawowym celem naszego życia, zaczyna się robić słabo. Wpis jest baaardzo długi, ale, uwierzcie mi, wart przeczytania. Człowiek od razu spogląda na siebie z dystansu.

+ Gender-szmender, czyli czym jest tradycyjna kobiecość - o tradycyjnym podziale ról na męskie i kobiece w dość sarkastyczny (ale trafny!) sposób pisze Riennahera. Przeczytajcie!

+ Coś na rozluźnienie po poważnych tematach z powyższych linków - wpis pt. Żul był eko zanim stało się to modne, w zabawny sposób pokazuje, jak to żule są trendsetterami i dlatego zawsze będą przed Tobą ;)

+ Moje skromne życie - zwięzły artykuł na temat wyboru i przymusu życia skromnie i o tym, co to za sobą niesie.

+ Szafiareczki kopiareczki kochają podróbeczki, czyli o tym, jak słabo udawać, że się nosi wielkich projektantów, mając na sobie jednocześnie podróbę i lansując się na wyrocznię modową. Do pośmiania się ;)

+ Wywiad na temat tego, jak wygląda praca detektywa w Polsce. Temat szczególnie mi bliski ze względu na to, że obecnie sama zakuwam do egzaminu na licencję. Także jeśli kogoś również interesują takie tematy, zastanawia się nad wyborem tego zawodu, polecam przeczytać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz