Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

czwartek, 4 września 2014

Spotkajmy się na imprezie! (konkurs)

Co Wy na to, żeby pobawić się ze mną przy dobrej muzyce, orzeźwiających drinkach i pysznym jedzonku? A jeśli moje towarzystwo nie zachęca Was w wystarczającym stopniu, może przekona Was spotkanie z całą zgrają innych blogerów?
- wpis jest elementem współpracy z marką Somersby - 

Oto nadarza się więc okazja do dobrej wspólnej zabawy - nadchodzi największa i najbardziej epicka impreza roku (tutaj słyszycie dźwięk werbli) - PARTY LIKE A LORD! Ja tam będę, sporo innych blogerów też, a ponadto również... Ella Eyre! Kojarzycie tę młodziutką dziewczynę o niesamowitym głosie? Mnie kojarzy się trochę z Amy, ale co ja tam wiem, mi przecież słoń na ucho nadepnął. Wracając jednak do rzeczy, jestem pewna, że kojarzycie Ellę! Prócz niej dobrą muzykę do poruszania nóżką i pokręcenia pupę zapewnią DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel. Wy też możecie tam być (informacja o tym, skąd wytrzasnąć zaproszenia, na końcu wpisu!)!

Dobra muzyka i znakomite (moje!) towarzystwo to dla Was za mało, by impreza była naprawdę dobra? Okej, rozumiem doskonale. Do brzuszka przecież też trzeba coś schować, a to, co się tam schowa, trzeba jeszcze sowicie popić - tak, wiecie, żeby się grzecznie w żołądku ułożyło! Zapewniam, że o jedzonko i napitek nie musicie się martwić. Najecie się do syta pysznościami z foodtrucków (będzie ich aż 10, więc do wyboru, do koloru), a o zaspokojenie Waszego pragnienia zadba Lord Somersby serwując orzeźwiające drinki (rzecz jasna, na bazie Somersby!).

Żebyście mogli sobie ogarnąć swój terminarz i przygotować się psychicznie na najlepszą imprezę tego roku, powiem Wam, że PARTY LIKE A LORD  odbędzie się 27-ego września w Warszawie, w Instytucie Wysokich Napięć. Zaczynamy o 20:30!

I co Wy na to, moi drodzy? Reflektujecie na taki bal?

Jeśli propozycja wydaje się Wam kusząca, zapraszam do udziału w konkursie organizowanym przez Somersby! Wszystkie informacje, również regulamin, znajdziecie na stronie marki, ale tak pokrótce wyjaśnię - aby mieć szansę na wygranie podwójnego zaproszenia (oczywiście, tylko dla osób pełnoletnich) wystarczy kupić Somersby, na stronie wpisać kod spod kapsla lub zawleczki i rozwiązać zadanie konkursowe (bardzo proste - opisać, jak by wyglądała najlepsza impreza świata). Proste? Proste!

No to do dzieła i... widzimy się 27-ego? 

2 komentarze: