Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

poniedziałek, 6 października 2014

Wspomnienie ostatniego weekendu tego lata

Poniedziałek. Budzę się z okropnym bólem brzucha. Z podrażnioną uczuloną twarzą. I przewianym uchem. Tramwaj i autobus zdążyły mi zwiać. Jak zawsze, gdy trzeba wstać do pracy, nie wyspałam się. Ale jeszcze wczoraj, jeszcze przedwczoraj...

Leniwie wygrzewaliśmy się na pomoście w moim rodzinnym miasteczku, pijąc z termosów kawę/herbatę i skubiąc słonecznik. Tańczyliśmy w kuchni. Pichciliśmy pyszności (smażony chleb - wspomnienie dzieciństwa!) paląc przy okazji patelnię. Siedząc na kuchennej podłodze, piliśmy wino z maryjką i gadaliśmy o wszystkim i o niczym. Snuliśmy psychodeliczne plany i ciągle śmialiśmy się do rozpuku... Lato kalendarzowe jest już tylko wspomnieniem, ale kto o tym pamiętał w ostatni weekend? 

Szybko, nim się zorientujemy, że to niemożliwe, cofnijmy się w czasie do piątku i przeżyjmy ten weekend raz jeszcze!


________________________

Podoba Ci się wpis? Polub mnie na Facebooku,  obserwuj na Bloglovin lub Twitterze!

8 komentarzy:

 1. MAGICZNE ZDJĘCIA, MAGICZNY KLIMAT!
  mistycznie...
  Pozdrawiam kochana:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Daję dyszkę, liczę na rewanżyk ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję, również poleciała już do Ciebie dyszka :*

   Usuń
 3. zazdroszczę weekendu, pod innym względem, mój też był magiczny *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. zawsze kryje się taka jakaś magia w tych pierwszych lub ostatnich momentach. zazdroszczę weekendu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowne weekendy zawsze się pamięta i wraca się do nich. Ja pamiętam takich kilka weekendów nie raz była nienajlepsza pogoda, ale to nie przeszkadzało jeśli było się w miłym towarzystwie i spędzało się świetnie czas. Takich weekendów jak ten życzę nie tylko tobie, ale każdemu bo to właśnie dla takich chwil się żyje i przechodzi się przez trudne momenty w życiu.

  OdpowiedzUsuń
 6. tesknie za takimi weekendami, bo od roku pracuje na weekendy, a wolne niedziele zdarzaja mi sie rzadko... :( czekam na lepsze czasy...

  OdpowiedzUsuń