Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

niedziela, 30 grudnia 2012

Szatniarko, zainspiruj się książką! vol. 5

Wielkimi krokami zbliża się karnawał... 
 ...a jak karnawał to, wiadomo, bogactwo wzorów i kolorów na ubraniach, zwariowane przebrania... Właśnie, przebrania! Dobre wieści, siostry-szatniarki, w okresie karnawałowym mamy wolne od przejmowania się hejterami, którzy zarzucają nam bycie przebraną, a nie ubraną, możemy zaoszczędzić na psychoterapii, schować swój zestaw małego emo do szuflady i dać odsapnąć moderatorom naszych komentarzy! W karnawale wręcz wypada być przebranym!


    
   Ja się przebierać uwielbiam (przykład tu i tu), zresztą ze sprawdzonym źródeł wiem, że nie tylko ja (klik!), a i w Waszą inwencję twórczą wierzę... Jednak jeżeli jakimś cudem nie starczy Wam pomysłów na wszystkie bale karnawału, dajcie się zainspirować Salvadorowi! Jeśli czytaliście "Dziennik geniusza" (a jeśli nie czytaliście, to wygospodarujcie sobie w tym imprezowym okresie trochę czasu na tę pozycję) czy choćby znacie najbardziej popularne dzieła Dalego (nie znam osoby, która by nie znała), wiecie o czym mówię... Kreatywności graniczącej z szaleństwem nie sposób temu geniuszowi odmówić. Dlatego też uważam i jego osobę i jego dzieła za godną karnawałową inspirację. Rzucam więc hasło przewodnie - Dali i surrealizm, a wy pokażcie, na co Was stać ;)

 1 - Jeffrey Campbell | 2 - yococo (sinfashion.pl) | 3 - glovestar.pl

1 - yococo (sinfashion.pl) | 2 - fabryka-kolczyka.pl | 3 - New Yorker | 4 - studio-kolczyka.pl | 5 - Vans (?)

5 komentarzy: