Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

piątek, 16 maja 2014

Piątkowe DIYnspiracje #11

Dotychczasowe wpisy z inspiracjami DIY, które pojawiały się od czasu do czasu, zamieniłam w regularny cotygodniowy cykl! Każdego piątku mam dla Was 5 ciekawych i inspirujących propozycji na własnoręcznie wykonane (lub przerobione) przedmioty, ewentualnie własny prywatny tutorial. Poprzednie wpisy z tej serii znajdziecie TUTAJ.
źródła zdjęć: 1, 2, 3, 4, 5

1 - odpicowana okładka - bo po co kupować zeszyt z piękną okładką za miliony monet, skoro można sobie ją ozdobić samemu wedle własnego widzimisię? Wystarczą gazety z ładnymi zdjęciami, nożyczki, klej i heja banana!

2 - arbuzowa bransoletka - ładniutka, przyznacie. TU tutorial, kto się odważy porwać z motyką na słońce?

3 - lisie poduchy - jak ktoś mieszka sam, kompletnie sam, nawet bez zwierzaków, to takie poduchy w sam raz, akurat będzie wreszcie do kogo pysio otworzyć. Tutorial znajdziecie TU, wykonanie nie wydaje się zbyt skomplikowane.

4 - torebka - wygląda super, ale w takiej to dopiero wszystko się musi mieszać i weź tu później telefon znajdź wśród tych wszystkich skotłowanych szpargałów, jak Ci dzwonić zacznie! Tutorial TUTAJ.

5 - paletowa huśtawka - kolejna cudowna rzecz, którą można zrobić z palety i o której zamarzyłam w chwili, gdy ją tylko zobaczyłam (o proszę, jakie rymy wieśniackie walę!). Zastanawiam się, czy jest coś, czego z palet zrobić nie można.

________________________

Podoba Ci się wpis? Polub mnie na Facebooku lub zaobserwuj na Bloglovin!

2 komentarze:

  1. Ta okładka zeszytu bardzo mi się spodobała. Chyba sobie odpicuję jakiś zeszyt.

    OdpowiedzUsuń
  2. A mnie najbardziej zachwyciły poduchy, jednak sama bym ich nigdy nie wykonała ;/

    OdpowiedzUsuń