Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

wtorek, 25 listopada 2014

Misiowa lista życzeń + playlista


Na dzień dobry koleżanka przywitała mnie ciekawostką, że dziś Dzień Pluszowego Misia (wiedzieliście?). Ponieważ lubimy sobie w pracy urozmaicać czas na różne sposoby, padła propozycja, by z tej okazji ustawić sobie misio-tapetę w komputerze (w halloween miałyśmy nawet konkurs, kto ustawi sobie najlepszą - tak się bawio urzędnicy!). Zrobiłam to więc, a co! Niech sobie nikt nie myśli, że jestem drewniak. Ale było mi mało, więc zapytałam Wujaszka Google "co jeszcze masz dla mnie misiowego, złociutki?". A on powiedział "wracaj do pracy, nierobie, a nie misie obczajasz!". A jednak mimo to udało mi się różne misiowe fajności wyczaić. I zrobiłam taką ładną misio-wishlistę. Patrzcie, jakie cuda i dziwy!

źródła zdjęć: 1, 2, 3

źródła zdjęć: 1, 2


źródła zdjęć: 1, 2

A jak już sobie powzdychałam do tych pięknych milutkich fajności i przebolałam, że nie mam misio-peleryny (mam chociaż czapkę, zawsze coś), to jeszcze zrobiłam sobie challenge, żeby wymodzić misio-playlistę. Udało się, słuchajcie:

________________________

Podoba Ci się wpis? Polub mnie na Facebooku,  obserwuj na Bloglovin lub Twitterze!

2 komentarze: