Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

środa, 7 stycznia 2015

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Tak na szybko mam dla Was 3 wiadomości. A tradycyjny wpis będzie wieczorem!

1. ANKIETA
W tym roku ponownie uruchomiłam ankietę na temat bloga. Chciałabym wiedzieć, kim są moi czytelnicy i czytelniczki, co im się na blogu podoba, a co nie... Dlatego będzie mi bardzo miło, jeśli zechcecie poświęcić 5-10 minut na wypełnienie. 

2. AUKCJE 
Ponownie wystawiam książki (jak już wielokrotnie wspominałam, przerzucam się na biblioteczkę elektroniczną) na sprzedaż. Ceny nie są wygórowane, a większość wystawianych książek jest w bardzo dobrym, o ile nie idealnym (część nawet nie była czytana!), stanie. Przynajmniej 20% dochodu z mojej sprzedaży na allegro przeznaczam na wrocławskie schronisko dla bezdomnych zwierząt.
MOJE ALLEGRO TUTAJ - zaglądajcie co jakiś czas, bo będę dorzucać aukcje.

3. WIELKIE PORZĄDKI W GARDEROBIE.
Ponieważ w końcu mam na to czas, na dniach planuję wielkie wietrzenie szaf, a że część z Was na fejsie namawiała mnie na wystawienie niechcianych/nienoszonych ubrań na allegro, to daję znać, że tak też uczynię! Oczywiście, z dochodu ze sprzedaży ciuchów też przynajmniej 20% pójdzie na zwierzaki! Śledźcie pilnie mojego fanpejcza lub prywatny profil, żeby nie przegapić informacji o wielkiej wyprz!

4 komentarze:

 1. Ja wielkei wietrzenie zrobiłam jeszcze przed Świętami. Jeju, ale katharsis :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja przed świętami dużo pracowałam, więc nie było czasu, niestety, i wciąż to jeszcze przede mną...

   Usuń
 2. Ankieta wypełniona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ankieta poooszła, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń