Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

niedziela, 3 maja 2015

CIOCIA MORTYCJA POLECA (42)

...czyli mocno subiektywny przegląd internetów. Poprzednie części cyklu znajdziecie TUTAJ.

Gwiazdki, jak pewnie pamiętacie, ale i tak wolę napisać, oznaczają linki, których NIE MOŻNA pominąć, więc miejcie to na uwadze.

DO PRZEMYŚLENIA


* Co powiedziałabym o orgazmie swojej córce? - Ta dziewczyna powinna dawać lekcje wychowania do życia w rodzinie, bo jak słyszę, czego Zuza się tam uczy (od faceta słucha o okresie na przykład i ten facet ma czelność mówić, że miesiączka to nie choroba, więc nie ma powodu, by nie ćwiczyć na wuefie!!!), to mi się nóż w kieszeni otwiera...


INTERNETY RADZĄ I POLECAJĄ

* A skoro mowa o wizualizacji, to fajną metodą wydaje się wizualne odliczanie.

* Dlaczego potrzebujesz własnego gangu? - taki wielki motywacyjny kop w takim jednym wpisie! Za to właśnie uwielbiam Blimsien!ZDROWIE, SZAMA, WEGANIZM, PRAWA ZWIERZĄT
Cieciorella - słodki krem czekoladowy z ciecierzycy - bo cieciorka to taka nowa fasola (cieciorka is the new black!), można z niej zrobić wszystko!

* Czym tak naprawdę jest lista NoTest? - tekst ZWŁASZCZA dla tych, którzy najgłośniej krzyczą o nierzetelności listy

Co jedzą weganie? - zobaczcie, że nie tylko trawę! (a jak chcecie poczytać o tym, co gdzie kupić, to przypominam mój wpis o weganizmie dla początkujących)


DIY


GŁUPOTKI I CIEKAWOSTKIZ MOJEGO BLOGOWEGO ARCHIWUM...
________________________

Podoba Ci się wpis? Polub mnie na Facebooku i obserwuj na Bloglovin!

4 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję za polecenie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za polecenie! Co do faceta prowadzącego WdŻ to nie mam nic przeciwko - w końcu płeć nie oznacza, że nie można być w danej dziedzinie ekspertem (lub ekspertką), byleby taki pedagog nie prawił farmazonów o tym, jak kobieta powinna przechodzić miesiączkę... No i propsy za Siostrę Pasztet!

    OdpowiedzUsuń