Blogger templates


...KATEGORIE:.......DIY.......KULINARNIE....... KULTURA I SZTUKA.......LUMPEKSY.......MODA.......MOIM ZDANIEM.......ZDROWIE I URODA..

poniedziałek, 17 lutego 2014

Ciocia M.Ortycja poleca, czyli przegląd internetów (7)

Przegląd internetów to cykl poświęcony ciekawym, zabawnym czy w jakikolwiek inny sposób interesującym artykułom, wpisom, zdjęciom i tym podobnym. Jedne dotyczą pierdółek, inne spraw istotniejszych. W każdym jednak przypadku uznałam, że godne są polecenia i mam nadzieję, że przypadną do gustu i Wam. Poprzednie wpisy z cyklu "Przegląd internetów": 1, 2, 3, 4, 5, 6. Gwiazdkami oznaczyłam linki, których po prostu nie można pominąć.
źródło zdjęcia

10 sposobów na kreatywność... nooooooooooot! - zabawny wpis, który nie mówi, jak STAĆ SIĘ bardziej kreatywnym, ale jak za osobę kreatywną UCHODZIĆ...

*Mam torebkę, więc jestem, czyli gdy "mieć" (tutaj akurat jako przykład podano markową torebkę, ale można w to miejsce wstawić tak naprawdę cokolwiek) liczy się bardziej niż "być"

Chcesz być sławny? - Riennahera o ciemnej stronie sławy ("Ten tłum nie jest zainteresowany Tobą jako artystą, tylko Tobą jako sławnym zwierzątkiem z luksusowego zoo. Chcielibyście znaleźć się w takiej sytuacji gdziekolwiek nie pójdziecie? Na wakacjach, po wielu godzinach w pracy, wychodząc na piwo? Ale też kiedy umrze Wam ktoś bliski, kiedy macie rozwolnienie czy, o zgrozo, bad hair day?")

*Myślenie jest przereklamowane! - przeczytajcie po prostu! I przestańcie wszystko analizować po tysiąc pięćset sto dziewięćset razy (tak, mówię też do siebie)!

Krótki przewodnik po złych facetach i małe kompendium niewłaściwych kobiet - każdy z nas kiedyś trafił na minimum jeden gatunek z tego spisu osobliwości, warto ostrzec innych, więc podawajcie te linki dalej! Jest szansa, że w ten sposób wytępimy szkodniki ;)

Kilka zasad ułatwiających współżycie - przykre, że trzeba pisać takie teksty, bo wciąż pełno jest tępych dzid, które nie ogarniają nawet tego, żeby wyczyścić po sobie kibel. Miałam kiedyś takiego współlokatora-brudasa, szkoda, że wtedy nie wpadłam na taki tekst, powiesiłabym mu nad łóżkiem.

50 pomysłów na spędzenie czasu poza internetem - dla mnie wystarczy 1 pomysł - czytanie książki, ale jak ktoś nie lubi czytać, a lubi wybrzydzać, to znajdzie tu aż 50 powodów, by amputować klawiaturę i myszkę od swoich dłoni ;)

*Wspinaczka na drugi najwyższy budynek na świecie - obejrzyjcie koniecznie, bez żadnych wymówek! Ci kolesie są po prostu niesamowici... tak samo zresztą jak widok z Shanghai Tower.

Dom z książek - uważam, że każdy mol książkowy powinien z racji samego bycia molem książkowym dostawać przydział na taką chawirę.

*Nikt nie lubi bamboccioni, czyli człowieku, zostaw wreszcie tych rodziców i się wyprowadź, nikt nie lubi maminsynków!

*Gwiazdy czytają wredne tweety na swój temat - dobry cykl w Jimmy'ego Kimmela, polecam, oczywiście, obczaić cały. Gdy klikniecie w linka, z boku macie playlistę.

Jak sprawić, by kobiety mdlały na twój widok? - niezawodna recepta! Potwierdzam, ja bym mdlała!

Jak z nożyczek zrobić rower? - zobaczcie to! Już! Teraz! To się właśnie nazywa kreatywność i bogata wyobraźnia!

*Dlaczego nienawidzisz swojego ciała? - o tym, skąd się biorą nasze kompleksy i co sprawia, że nie możemy przestać patrzeć na siebie krytycznie.

PS. Od soboty możecie mnie obserwować na twitterze. Zachęcam też do dodania mnie do listy czytanych blogów na bloglovin i polubienia na facebooku, by być na bieżąco z nowymi wpisami. 

4 komentarze:

 1. super linki - wcześniej czytałam tylko "mam torebkę..."
  muszę przyjrzeć się reszcie

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co ja bym bez Ciebie i twojego przeglądu zrobiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za wzmiankę i zapraszam częściej. :)

  OdpowiedzUsuń